Starostwo Powiatowe w Żurominie informuje, iż w dniu 4 czerwca (piątek) urząd będzie nieczynny. Natomiast w dniu 9 czerwca (środka) w związku z zaplanowanymi pracami modernizacji infrastruktury informatycznej, petentów nie będzie obsługiwał Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami.

Termomodernizacja szpitala w Żurominie

szpital termomodernizacja ulotka.pngtermo 2.png

„Bezpieczna droga do szkoły” – inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Starostwo Powiatowe w Żurominie informuje dyrektorów szkół podstawowych, iż kolejna edycja inauguracji powiatowego roku szkolnego 2019/2020 pod hasłem "Bezpieczna droga do szkoły" pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika odbędzie się w dniu 27 września od godz. 10.00 w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie.
Zgłoszeń uczestników konkursu należy dokonać do dnia 24 września 2019 r. w biurze Referatu Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Żurominie lub tel. /23/ 657-39-29