Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Dane o jakości powietrza w powiecie żuromińskim

Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu ochrony i promocji zdrowia wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie. 

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu ochrony i promocji zdrowia

Bezpłatne badania przesiewowe

Opublikowano .

Zapraszamy Panie w wieku 35-49 lat (mammobus) oraz od 18 lat (spirobus, dermobus, osteobus, kardiobus) na bezpłatne badania przesiewowe

Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną pod nr:
Żuromin / Zielona: 23 65 74 700 wewnętrzny 27
Syberia: 513 912 263

Rejestracja od poniedziałku do piątku

busy8

Bezpłatne badania cytologiczne

Opublikowano .

Informujemy, iż z dniem 10 sierpnia 2023r. rejestracja na bezpłatne badanie cytologiczne pn:  Cytologia płynna LBC oraz wykrywanie DNA 14 wysokogennych  typów wirusa  HPV  została zakończona w związku z wyczerpanym limitem miejsc. Dziękujemy i cieszymy się  tak dużym zainteresowanie z Państwa strony.

Panel cytologia płynna LBC oraz wykrywanie DNA 14 wysokogennych typów wirusa HPV

Opublikowano .

W dniu 9 czerwca 2023r. pomiędzy Województwem Mazowieckim, a Powiatem Żuromińskim została podpisana umowa o udzielenie pomocy finansowej w ramach Samorządowego Instrumentu Wsparcia Zdrowia Kobiety „Mazowsze dla Zdrowia Kobiety 2023”. Przedmiotem umowy jest udzielenie powiatowi żuromińskiemu pomocy finansowej na dofinansowanie przedsięwzięcia pod nazwą: Panel cytologia płynna LBC oraz wykrywanie DNA 14 wysokogennych typów wirusa HPV ”.