Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Uprzejmie proszę o aktualizowanie informacji o organizacjach pozarządowych działających na terenie powiatu żuromińskiego. Aktualizacji należy dokonać poprzez wypełnienie załączonej ankiety oraz przesłanie na adres Starostwa Powiatowego w Żurominie lub adres email podany powyżej.
 
Joanna Jucewicz-Morawska
Koordynator ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi
 
Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu organizacji pozarządowych wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie. 

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności dotyczące organizacji pozarządowych

„Od zależności ku samodzielności” – otwarty konkurs ofert Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie

Opublikowano .

Szanowni Państwo,

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie, Wydział Polityki Społecznej ogłosił otwarty konkurs ofert na finansowe wsparcie realizacji projektów realizowanych w ramach Programu „Od zależności ku samodzielności – Edycja 2024”. Program składa się z 4 modułów z zakresu umożliwienia osobom z zaburzeniami psychicznymi przezwyciężenia trudnej sytuacji życiowej.

Oferty należy przesyłać listem poleconym do dnia 12 lipca 20204r. do Wydziału Polityki Społecznej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.

Szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

 

pdfOgłoszenie konkursu "Od zależności ku samodzielności" - edycja 2024.pdf150.21 KB

Uchwała Nr XLIX/370/24 zmieniająca uchwałe w sprawie Programu współpracy powiatu żuromińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

Opublikowano .

Uchwała Nr 1355/2024 w sprawie przedłożenia sprawozdania z realizacji Programu współpracy powiatu żuromińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie za 2023 rok

Opublikowano .