Informacje o zarządzie

Bezpłatne kursy dla przedstawicieli organizacji prowadzących działalność w dziedzinie sportu

Opublikowano .

BEZPŁATNE

  • KURSY INSTRUKTORA SPORTU
  • KURSY TRENERA KLASY DRUGIEJ
  • STUDIA PODYPLOMOWE MENEDŻER SPORTU

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku realizuje projekt o nazwie OGÓLNOPOLSKI PROGRAM KSZTAŁCENIA KADR SPORTOWYCH. Partnerami przedsięwzięcia są: Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Towarzystwo Naukowe Płockie.

Poprzez organizację różnorodnych form kształcenia wsparciem zostanie objętych ponad 5 tysięcy osób. Mogą oni bezpłatnie uczestniczyć w kursach instruktorskich, kursach trenerskich II stopnia oraz studiach podyplomowych. Aby umożliwić dokształcanie się jak najszerszej grupie odbiorców, projekt realizowany jest w pięciu miastach - Płocku, Krakowie, Wrocławiu, Wałczu i Białymstoku.

Nabór na powyższe szkolenia prowadzony jest w każdym z ośrodków. Szkolenia są prowadzone w następujących dyscyplinach sportu: piłka nożna, siatkowa, ręczna
i koszykówka, lekka atletyka, unihokej, judo, taniec sportowy, boks, brydż sportowy oraz wiele innych. Uruchamiane są te grupy, do której zgłosi się najwięcej chętnych w danym roku.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS, dlatego udział w nim dla uczestników jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie www.wlodkowic.pl

e-max.it: your social media marketing partner