(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Spotkanie z mistrzami polski juniorów w dyscyplinie Wyciskania Sztangi Leżąc

IMG 0499IMG 0502

W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność gościć w starostwie powiatowym młodych zawodników z naszego terenu , którzy osiągają sukcesy w mistrzostwach polski juniorów w dyscyplinie Wyciskania Sztangi Leżąc.

Mikołaj Kawecki i Patryk Chyliński zdobyli tytuły mistrzów kraju w swoich kategoriach wiekowych i wagowych.

W spotkaniu uczestniczyli rodzice naszych młodych mistrzów oraz trener Cezary Pykała pracujący z zawodnikami w Ludowym Klubie Sportowym GROM Przasnysz. W miłej rozmowie mieliśmy okazję poznać bliżej zasady tej dyscypliny sportu przekazane w sposób przystępny przez doświadczonego trenera jak również codzienne treningi, obowiązki oraz opinie rodziców o pasjach ich synów..

Gratulujemy juniorom osiągniętych sukcesów w Mistrzostwach Polski i życzymy dobrego rozwoju i kolejnych medali, również na poziomie europejskim i światowym.