Logotypy__CPPC_3


Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

AKTUALNOŚCI

ZAKUP MYJKI ENDOSKOPOWEJ

Opublikowano .

Pracownia Endoskopowa Szpitala w Żurominie wykonuje szeroki zakres specjalistycznych badań górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego zarówno dla pacjentów hospitalizowanych w naszym Szpitalu, jak również  pacjentów ambulatoryjnych, kierowanych przez poradnie specjalistyczne i przychodnie podstawowej opieki zdrowotnej (wymagane jest posiadanie skierowania do Pracowni Endoskopowej).

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny w postaci aparatów z torami wizyjnymi, dzięki którym mamy możliwość rejestracji obrazu w formie zdjęć umieszczanych przy opisie wyników badania. Nowo zakupiona myjnia stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa badania.

myjka endo 22072022  myjka2 endo 22072022

Dezynfekcja endoskopów giętkich i sztywnych, jako sprzętu umieszczanego w ciele pacjenta jest kluczowa dla zachowania bezpieczeństwa świadczonych przy ich pomocy usług medycznych. Mając na uwadze dobro pacjenta Szpital w Żurominie zakupił nowoczesną w całości automatyczną myjnię endoskopów CYW-100, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo wykonywanych badań i zapobiega zakażeniom bakteryjnym, grzybiczym, wirusowym. Dodatkowo zakup ten przyczyni się do skrócenia czasu oczekiwania na badania.

Chcemy, aby nasze usługi oparte były o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Koszt zakupu myjni endoskopowej to wartość 59 400,00 zł.

Sprzęt został zakupiony z własnych środków szpitala.
e-max.it: your social media marketing partner