uromin 2022 styczeń

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

AKTUALNOŚCI

Serce dla serca

Opublikowano .

W dniu dzisiejszym Starosta Żuromiński Jerzy Rzymowski przekazał nakrętki zebrane do serduszka przy Starostwie Powiatowym w Żurominie na leczenie i powrót do zdrowia Mateusza Dziurkowskiego. Dzięki nakrętkom zebranym przez pracowników Starostwa i mieszkańców powiatu żuromińskiego możemy wesprzeć osoby potrzebujące pomocy.

Dziękujmy za okazaną pomoc i zachęcamy wszystkich do tego, aby nie wyrzucać plastikowych nakrętek do kosza, ale je zbierać, aby potem przekazać w wyznaczonym miejscu.

Dla osób, które chciałyby zapoznać się z historia Mateusza załączamy link pod którym, znajdą Państwo więcej informacji https://www.siepomaga.pl/mateusz-dziurkowski

270314020 702995844029001 226287569197108281 n

e-max.it: your social media marketing partner