uromin 2022 styczeń

AKTUALNOŚCI

Uroczyste otwarcie odrestaurowanych i zmodernizowanych obiektów wchodzących w skład Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu

W piątek 26 listopada 2021 roku nastąpiło uroczyste otwarcie odrestaurowanych i zmodernizowanych obiektów wchodzących w skład Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu.

W uroczystości wzięli udział m.in Adam Struzik Marszałek Województwa Mazowieckiego, Jerzy Rzymowski Starosta Żuromiński, przedstawiciele samorządu, oświaty, duchowieństwa, służb mundurowych, muzealnicy.

Projekt zrealizowany został w ramach zadania pn. "Modernizacja i adaptacja na cele wystawiennicze obiektów Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu Oddział Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu" w całości dofinansowanego z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Wartość zadania to ponad 10 mln zł.

bieżuń muzeum 2bieżń muzeum 1