uromin 2022 styczeń

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

AKTUALNOŚCI

Uroczyste otwarcie odrestaurowanych i zmodernizowanych obiektów wchodzących w skład Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu

Opublikowano .

W piątek 26 listopada 2021 roku nastąpiło uroczyste otwarcie odrestaurowanych i zmodernizowanych obiektów wchodzących w skład Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu.

W uroczystości wzięli udział m.in Adam Struzik Marszałek Województwa Mazowieckiego, Jerzy Rzymowski Starosta Żuromiński, przedstawiciele samorządu, oświaty, duchowieństwa, służb mundurowych, muzealnicy.

Projekt zrealizowany został w ramach zadania pn. "Modernizacja i adaptacja na cele wystawiennicze obiektów Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu Oddział Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu" w całości dofinansowanego z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Wartość zadania to ponad 10 mln zł.

bieżuń muzeum 2bieżń muzeum 1

e-max.it: your social media marketing partner