(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

XXIX Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego

28 PAŹDZIERNIKA 2021r. o godz. 14.30 odbyła się XXIX Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego z następującym porządkiem obrad:

Otwarcie obrad.

1. Rozpatrzenie wniosków w sprawie zmian w porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu Nr XXVIII/2021 z Sesji z dnia 13 września 2021r.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi T. M. z dnia 01.10.2021r. na Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Żurominie.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia zmian w Regulaminie Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zaopiniowania wniosku Dyrektora SPZZOZ w Żurominie na zaciągnięcie pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
    i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia Programu Naprawczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany planu finansowego zadań do realizacji Państwowego Funduszu   Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2021
    w Powiecie Żuromińskim.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Programu współpracy powiatu żuromińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi
    w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego
    i o wolontariacie w 2022 roku.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXII/173/20 z dnia 11 grudnia 2020r. w sprawie ustalenia wysokości stawek opłat obowiązujących w 2021 r. za usunięcie pojazdu z drogi i jego przechowywanie na parkingu strzeżonym oraz wysokości kosztów powstałych w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Powiatu oraz określenia zasad i trybu pracy Młodzieżowej Rady Powiatu.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Żuromińskiego.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Uchwały Budżetowej Powiatu Żuromińskiego na rok 2021.
  1. Sprawozdanie z działalności Zarządu w okresie między sesyjnym.
  2. Informacje Przewodniczącego Rady, w tym złożone zapytania i interpelacje.
  3. Wolne wnioski.
  4. Zamknięcie obrad.