Wręczenie nagród z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 13 października 2021r. Starosta Żuromiński Jerzy Rzymowski wraz z Wicestarostą Żuromińskim Ireneuszem Rejmusem wręczyli nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom oraz dyrektorom szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Żuromiński. Nagrody w uznaniu za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej, działalność edukacyjną mającą wpływ na wszechstronny rozwój społeczności uczniowskiej, działalność opiekuńczą i pozaszkolną oraz głębokie oddanie się wykonywanej przez siebie pracy otrzymały następujące osoby:

1. Pan Wojciech Smoliński – Dyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie,
  2. Pan Sławomir Fijałkowski – Wicedyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żurominie,
  3. Pani Hanna Śliwińska –nauczyciel Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie,
  4. Pani Marzena Twarogowska – nauczyciel Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Orkana w Bieżuniu,
  5. Pani Anna Gosik – nauczyciel Zespołu Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej,
  6. Pani Anna Bagińska - nauczyciel Zespołu Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej,
  7. Pani Grażyna Piłat – nauczyciel Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie,
  8. Pan Piotr Oleksiak – nauczyciel Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie,
  9. Pani Anna Oryl – pedagog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żurominie

1IMG 5848IMG 5850IMG 5851IMG 5853IMG 5856IMG 5858IMG 5859IMG 5862IMG 5863