Utrudnienia w ruchu drogowym 5 września 2021 r.

Starosta Żuromiński informuje mieszkańców miasta Żuromin oraz miejscowości Poniatowo, Brudnice, Bądzyn i Nowe Konopaty o utrudnieniach w ruchu drogowym w związku z organizacją Powiatowego Rajdu Rowerowego - przedsięwzięcie realizowane w ramach operacji pn. "Powiat Żuromiński bliżej przyrody", który odbędzie się w dniu 5 września 2021 r. w godz. 10.00-17.00 na trasie Poniatowo-Brudnice-Bądzyn-Dziwy-Nowe Konopaty-Dziwy-Bądzyn-Brudnice-Poniatowo.

Za utrudnienia przepraszamy!!!