Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

AKTUALNOŚCI

Utrudnienia w ruchu drogowym 5 września 2021 r.

Opublikowano .

Starosta Żuromiński informuje mieszkańców miasta Żuromin oraz miejscowości Poniatowo, Brudnice, Bądzyn i Nowe Konopaty o utrudnieniach w ruchu drogowym w związku z organizacją Powiatowego Rajdu Rowerowego - przedsięwzięcie realizowane w ramach operacji pn. "Powiat Żuromiński bliżej przyrody", który odbędzie się w dniu 5 września 2021 r. w godz. 10.00-17.00 na trasie Poniatowo-Brudnice-Bądzyn-Dziwy-Nowe Konopaty-Dziwy-Bądzyn-Brudnice-Poniatowo.

Za utrudnienia przepraszamy!!!
e-max.it: your social media marketing partner