Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

AKTUALNOŚCI

Dożynki Województwa Mazowieckiego 2021

Opublikowano .

W dniu 29 sierpnia br. W Radomiu  odbyły się Dożynki Województwa Mazowieckiego. To największa tego typu impreza rolnicza na Mazowszu, która ma na celu pielęgnowanie rodzimych tradycji, ale przede wszystkim jest podziękowaniem składanym przez rolników za tegoroczne plony. W dożynkach, jak co roku uczestniczyła delegacja Powiatu Żuromińskiego w składzie: Pani Anna Szlom  prowadząca gospodarstwo rolne w m. Gradzanowo Kościelne – Radna Gminy Siemiątkowo  i Pan Benedykt Budka prowadzący gospodarstwo rolne  w  Woli Łaszewskiej- Radny Gminy Siemiątkowo  - Starostowie Delegacji Dożynkowej  oraz pracownicy Starostwa.

IMG 4611IMG 4613IMG 4633IMG 4639IMG 4647IMG 4650IMG 4664

e-max.it: your social media marketing partner