AKTUALNOŚCI

Powiat Żuromiński realizuje zadanie pod nazwą „Modernizacja sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym”. Zadanie jest współfinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2021”. Całkowita wartość zadania 179 905,00 zł, wysokość pomocy finansowej 133 129,00 zł. Zadanie jest realizowane za pomocą własnej jednostki organizacyjnej powiatu. W dniu 24 sierpnia 2021r. Zarząd Powiatu Żuromińskiego udzielił Pani Danucie Jadwidze Ryszewskiej Dyrektorowi Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie pełnomocnictwa do realizacji ww. zadania.