Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

AKTUALNOŚCI

SSAKI MEDYCZNE

Opublikowano .

Kolejnym zakupem dla szpitala w ramach realizowanego przez samorząd województwa mazowieckiego projektu unijnego jest 5 ssaków medycznych, które są wykorzystywane w endoskopii, do próżniowego wspomagania porodu przez cesarskie cięcie, drenowanie ran oraz wszelkich innych zastosowań gdzie potrzebne jest niezawodne i precyzyjne źródło ssania.

Jest to sprzęt szwajcarskiej firmy Medela. Ssak Basic zapewnia precyzyjną regulację podciśnienia, podobnie jak w przypadku wszystkich pomp ssących Medela oraz długą żywotność. Urządzenie Basic jest łatwe w użyciu oraz dzięki cichej pracy nie rozprasza podczas zabiegów chirurgicznych.

Sprzęt został przeznaczony na oddział chirurgiczny, oddział wewnętrzny oraz izbę przyjęć. Łączna cena ssaków to 50 000,00 zł.

ssaki medyczne

e-max.it: your social media marketing partner