Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

AKTUALNOŚCI

Podsumowanie ERASMUS+ Zielona

Opublikowano .

W dniu 30.06.2021r. w Zespole Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej odbyło podsumowanie projektu zagraniczne wyjazdy uczniów „Mobilność Edukacyjna”. Uczestnicy wyjazdu przygotowali krótkie podsumowanie odbytych praktyk zawodowych w formie prezentacji. Odbyło się również uroczyste wręczenie „Certyfikatów” potwierdzających uczestnictwo w programie.
Zdjęcia wykonane przez Kurier Żuromiński

IMG 5554IMG 5584IMG 5588IMG 5596IMG 5600IMG 5618IMG 5623IMG 5631

e-max.it: your social media marketing partner