Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

AKTUALNOŚCI

Powierzenie stanowiska dyrektora placówki oświatowej

Opublikowano .

Zarząd Powiatu na posiedzeniu w dniu 2 lipca 2021r. powierzył stanowisko dyrektora placówki oświatowej kandydatowi wyłonionemu w drodze przeprowadzonego postępowania konkursowego. Stanowisko Dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żurominie powierzono Panu Zbigniewowi Jerzemu Jakowskiemu na okres od 1 sierpnia 2021r. do 31 lipca 2026r.

IMG 4784IMG 4786

e-max.it: your social media marketing partner