Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

AKTUALNOŚCI

„POWEROWY ZAWRÓT GŁOWY”

Opublikowano .

23 czerwca o godz.10:00 odbyło się uroczyste podsumowanie projektu POWER 2021. W spotkaniu wzięło udział 60 uczniów, którzy odbyli zagraniczne praktyki zawodowe w Grecji na przełomie maja i czerwca 2021 oraz dyrekcja szkoły, opiekunowie wyjazdu i zaproszeni goście: starosta żuromiński Pan Jerzy Rzymowski, wicestarosta żuromiński Pan Ireneusz Rejmus, Koordynator partnera greckiego Pan Łukasz Gołota, pilot wyjazdu Pan Norbert Kostanek oraz współpracująca ze szkołą Pani Sophie Kurovich.
W trakcie spotkania podsumowano dydaktyczne, wychowawcze i prospołeczne aspekty projektów dotychczas organizowanych w szkole – Erasmus Plus i Erasmus Power, zaprezentowano filmy i zdjęcia z mobilności wykonane przez uczestników projektu. Został również rozstrzygnięty konkurs na film ,,Greckie inspiracje”, do którego przystąpiły trzy kilkuosobowe drużyny. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe w postaci drobnych upominków takich jak banki pamięci, słuchawki oraz dyplomy.

PHOTO 1PHOTO 2PHOTO 3PHOTO 4PHOTO 5PHOTO 6PHOTO 7PHOTO 8PHOTO 9PHOTO 10PHOTO 11PHOTO 12PHOTO 13PHOTO 14PHOTO 15

e-max.it: your social media marketing partner