Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

AKTUALNOŚCI

„Modernizacja sali gimnastycznej w Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym”

Opublikowano .

Zarząd Powiatu Żuromińskiego pozyskał środki na zadanie pn. „Modernizacja sali gimnastycznej w Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym” w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2021”.
W ramach przedmiotowego zadania zaplanowane są następujące prace:

  • Wykonanie wentylacji mechanicznej bezkanałowej,
  • Wykonany zostanie demontaż i montaż nowych tablic do koszykówki,
  • Wymiana mechanizmu do piłki siatkowej,
  • Wymienione zostanie oświetlenie.

Ponadto w ramach zadania wykonana zostanie modernizacja szatni i łazienek, modernizacja będzie polegała na całkowitej modernizacji pomieszczeń, dostosowaniu ich do obecnych wymogów sanitarnych. Jedna łazienka zostanie przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Pomieszczenie z prysznicami będzie podzielone na dwa pomieszczenia.

Całkowita wartość projektu 179 905,00 zł, natomiast wartość dofinansowania 133 129,00 zł.

IMG 1702IMG 1704IMG 1716IMG 1720

e-max.it: your social media marketing partner