AKTUALNOŚCI

Zarząd Powiatu Żuromińskiego pozyskał środki na zadanie pn. „Modernizacja sali gimnastycznej w Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym” w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2021”.
W ramach przedmiotowego zadania zaplanowane są następujące prace:

• Wykonanie wentylacji mechanicznej bezkanałowej,
  • Wykonany zostanie demontaż i montaż nowych tablic do koszykówki,
  • Wymiana mechanizmu do piłki siatkowej,
  • Wymienione zostanie oświetlenie.

Ponadto w ramach zadania wykonana zostanie modernizacja szatni i łazienek, modernizacja będzie polegała na całkowitej modernizacji pomieszczeń, dostosowaniu ich do obecnych wymogów sanitarnych. Jedna łazienka zostanie przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Pomieszczenie z prysznicami będzie podzielone na dwa pomieszczenia.

Całkowita wartość projektu 179 905,00 zł, natomiast wartość dofinansowania 133 129,00 zł.

IMG 1702IMG 1704IMG 1716IMG 1720