Czwarta partia nakrętek przekazana

Dzięki Państwu - czwarta partia nakrętek zgromadzonych serduszku zlokalizowanym przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Żurominie została wybrana oraz przekazana przez Starostę Żuromińskiego Jerzego Rzymowskiego na leczenie i powrót do zdrowia Patryka Pawłowskiego. Dzięki nakrętkom możemy wesprzeć osoby potrzebujące pomocy.

Każdy może przyłączyć się do zbiórki i przekazać nakrętki – to nic nie kosztuje, a może pomóc.

Dziękujmy za okazaną pomoc i zachęcamy wszystkich do tego, aby nie wyrzucać plastikowych nakrętek do kosza, ale je zbierać, aby potem przekazać w wyznaczonym miejscu.

Dla osób, które chciałyby zapoznać się z historia Patryka załączamy link pod którym, znajdą Państwo więcej informacji https://zrzutka.pl/7d5bjy .

Zachęcamy Państwa do dalszego angażowania się w tę szczytną, charytatywną akcję.

IMG 4735IMG 4737IMG 4738