„Powiat Żuromiński bliżej przyrody”

Dnia 17.06.2021 r. w Urzędzie Marszałkowskim została podpisana umowa na zadanie pn. „Powiat Żuromiński bliżej przyrody”.

W ramach przedsięwzięcia:

• zostanie przygotowany zostanie film z zaznaczonymi szlakami turystycznymi, pomnikami przyrody itp. Film zostanie wzbogacony informacjami o tutejszej faunie i florze.
  • zorganizowany zostanie rajd rowerowy podczas którego będzie można podziwiać przyrodę. Po dotarciu do miejsca docelowego rajdu odbędą się warsztaty związane z ochroną środowiska oraz segregacją śmieci. Dla osób biorących udział zostanie zorganizowany poczęstunek na mecie rajdu oraz gadżety promujące przedsięwzięcie.
  • opracowane zostaną foldery „Przyroda w obiektywie”.

Rajd rowerowy zaplanowany jest na 5.09.2021 r. już serdecznie Państwa zapraszamy. Obserwujcie naszą stronę niedługo będą pojawiały się kolejne informacje na temat etapów realizacji zadania.

Całkowita wartość projektu 50 000,00 zł, natomiast wartość dofinansowania 31 815,00 zł.

Bez tytułurajd rowerowy