Starostwo Powiatowe w Żurominie informuje, iż w dniu 4 czerwca (piątek) urząd będzie nieczynny. Natomiast w dniu 9 czerwca (środka) w związku z zaplanowanymi pracami modernizacji infrastruktury informatycznej, petentów nie będzie obsługiwał Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami.

Termomodernizacja szpitala w Żurominie

szpital termomodernizacja ulotka.pngtermo 2.png

MONTAŻ STACJI ZGAZOWANIA CIEKŁEGO TLENU MEDYCZNEGO

SPZZOZ w Żurominie dotychczas posiadał jeden zbiornik o pojemności 3000 kg ciekłego tlenu. Jednak leczenie pacjentów z COVID-19 generowało znaczny wzrost zużycia tlenu. Niezbędną więc inwestycją była instalacja i montaż drugiego zbiornika zgazowania tlenu medycznego o pojemności 3000 kg oraz wykonanie fundamentu i ogrodzenia zabezpieczającego. Łączna wartość prac brutto: 76 200,00 zł.

Część inwestycji tj. 34 592,52 zł została sfinansowana ze środków Starostwa Powiatowego.

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu