Starostwo Powiatowe w Żurominie informuje, iż w dniu 4 czerwca (piątek) urząd będzie nieczynny. Natomiast w dniu 9 czerwca (środka) w związku z zaplanowanymi pracami modernizacji infrastruktury informatycznej, petentów nie będzie obsługiwał Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami.

Termomodernizacja szpitala w Żurominie

szpital termomodernizacja ulotka.pngtermo 2.png

DEFIBRYLATORY DWUFAZOWE Z MOZLIWOŚCIĄ STYMULACJI I KARDIOWERSJI

Kolejnym zakupem dla szpitala w ramach realizowanego przez samorząd województwa mazowieckiego projektu unijnego są 2 defibrylatory dwufazowe, z możliwością stymulacji i kardiowersji. Są to urządzenia firmy Philips Efficia DFM100 proste w obsłudze, ułatwiający opiekę i monitorowanie stanu pacjenta zarówno w czasie transportu jak i w trakcie hospitalizacji.

Defibrylatorem przeprowadza się zabieg defibrylacji serca, który polega na zastosowaniu impulsu elektrycznego prądu stałego poprzez powierzchnię klatki piersiowej w celu wygaszenia najpoważniejszych zaburzeń rytmu serca.

Sprzęt ten został przeznaczony na oddział wewnętrzny. Łączna cena defibrylatorów to 31 000,00 zł.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.