Starostwo Powiatowe w Żurominie informuje, iż w dniu 4 czerwca (piątek) urząd będzie nieczynny. Natomiast w dniu 9 czerwca (środka) w związku z zaplanowanymi pracami modernizacji infrastruktury informatycznej, petentów nie będzie obsługiwał Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami.

Termomodernizacja szpitala w Żurominie

szpital termomodernizacja ulotka.pngtermo 2.png

PODPISANIE UMOWY NA TERMOMODERNIZACJE SZPITALA

Dnia 23.04.2021 r. w siedzibie szpitala została podpisana umowa z Przedsiębiorstwem Budowlanym „DOMEX” Sp. z o.o., ul. Targowa 21, 09-300 Żuromin na Termomodernizację kompleksu budynków SPZZOZ w Żurominie zrealizowane w ramach projektu pn.: „Poprawa efektywności wykorzystania energii w budynkach Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie finansowanego z udziałem środków z dotacji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej”.

termo 2tremo