Starostwo Powiatowe w Żurominie informuje, iż w dniu 4 czerwca (piątek) urząd będzie nieczynny. Natomiast w dniu 9 czerwca (środka) w związku z zaplanowanymi pracami modernizacji infrastruktury informatycznej, petentów nie będzie obsługiwał Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami.

Termomodernizacja szpitala w Żurominie

szpital termomodernizacja ulotka.pngtermo 2.png

Obchody 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja w L.O. w Bieżuniu.

230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole odbywała się w kilku etapach. Na korytarzu szkolnym umieszczona została okolicznościowa gazetka na podstawie której powstała też prezentacja. Na lekcjach historii przeprowadzono lekcje on-line poświęcone tej rocznicy z wykorzystaniem materiałów przygotowanych przez Zamek Królewski w Warszawie. Uczniowie naszej szkoły mogli również obejrzeć wykład poświęcony analizie obrazu Jana Matejki "Konstytucja 3 Maja".

Link: https://www.youtube.com/watch?v=fZz6fo6nsMo