Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

AKTUALNOŚCI

Zakup strzelnicy multimedialnej

Opublikowano .

Strzelnica multimedialna umożliwi młodzieży kształcącej się w klasach mundurowych doskonalenie umiejętności strzeleckich w formule praktycznej nauki oraz w sposób całkowicie bezpieczny.
Strzelnica będzie wyposażona w wierne repliki broni Glock 17 i Beretta Px4 Strom z symulatorem odrzutu, imitującym strzał z prawdziwej broni palnej. Trenażer w zależności od konfiguracji, pozwala na prowadzenie treningu przy pomocy emiterów laserowych działających w zakresie światła niewidzialnego lub widzialnego. W zależności od użytego oprogramowania będzie to mógł być trening strzelecki poprawiający celność, czas reakcji lub też orientację. Możliwa jest również symulacja oparta na scenariuszach filmowych, której finał uzależniony jest od postawy, działań i środków użytych przez ćwiczącego. Zajęcia prowadzić będą doświadczeni nauczyciele przedmiotów kierunkowych. Zakup strzelnicy multimedialnej to koszt ok. 30 tys. Złotych.
Zarząd Powiatu Żuromińskiego, jako organ prowadzący szkołę, w miarę swoich możliwości finansowych stara się stworzyć uczniom dobre warunki nauki. Prowadzone są systematyczne działania mające na celu poprawę bazy nauczania, poprzez remonty obiektu, a także wzbogacenie wyposażenia np.: zakup pracowni językowej, zakup pomocy dydaktycznych (laptopy, tablice multimedialne itp.)

 IMG 4265IMG 4268IMG 4270IMG 4272IMG 4273IMG 4277IMG 4279IMG 4280IMG 4282IMG 4283

e-max.it: your social media marketing partner