(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

XXXIII Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego

W dniu 20 grudnia 2017r. o godz. 14.00 odbyła się XXXIII Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie Sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie wniosków do porządku obrad.
  3. Interpelacje radnych.
  4. Przyjęcie Protokołu Nr XXXII/17 z obrad Sesji.
  5. Przyjęcie protokołu z wspólnego posiedzenia Komisji z dnia 8 grudnia 2017r.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany planu finansowego zadań do realizacji Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2017 w Powiecie Żuromińskim.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia umowy najmu boksów garażowych położnych
    w budynkach przy ulicy Olszewskiej w Żurominie.
  8. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych na terenie Powiatu Żuromińskiego, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Żuromiński oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Żuromińskiego.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Uchwały Budżetowej Powiatu Żuromińskiego na rok 2017.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Żuromińskiego.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie Uchwały Budżetowej Powiatu Żuromińskiego na rok 2018.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia w 2018 roku diet przysługujących radnym oraz Przewodniczącemu i Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Żuromińskiego.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie delegowania przedstawicieli Rady Powiatu do składu Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.
  15. Przyjęcie ramowego planu pracy Rady Powiatu Żuromińskiego na 2018 rok.
  16. Przyjęcie Sprawozdań z działalności Komisji Rady Powiatu Żuromińskiego za 2017 rok.
  17. Przyjęcie planów pracy Komisji Rady Powiatu Żuromińskiego na 2018 rok.
  18. Podjęcie Apelu Rady Powiatu w sprawie poparcia Uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego.
  19. Informacja Przewodniczącego Zarządu z bieżącej działalności.
  20. Odpowiedzi na interpelacje radnych.
  21. Wolne wnioski i zapytania.

IMG 5093IMG 5094IMG 5095IMG 5097IMG 5101IMG 5104IMG 5105