Ogłoszenia i informacje

Informacja dla uczniów i studentów otrzymujących stypendia z EFS i budżetu państwa

Stypendia na rok szkolny/akademicki 2006/2007 współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego i z budżetu państwa:
„Edukacja bez barier”- stypendia dla uczniów
„Eurostypendia szansą na lepsze jutro” – stypendia dla studentów

Do chwili obecnej środki stypendialne wypłacane są uczniom i studentom na bieżąco. Ostatni miesiąc za jaki przekazano stypendia to kwiecień 2007r.

Dnia 31.05.2007r. został złożony wniosek o płatność dla projektu „Edukacja bez barier” o środki na stypendia za miesiąc czerwiec. Z uwagi na dość długi okres oczekiwania na przekazanie środków przez Instytucję Wdrażającą wypłata stypendiów dla uczniów za miesiąc czerwiec może ulec opóźnieniu.

Jeżeli chodzi o stypendia dla studentów w ramach projektu „Eurostypendia szansą na lepsze jutro” to całość środków na wypłaty dla studentów została przekazana przez instytucje Wdrażającą na konto Starostwa. Jednakże wypłaty za dwa ostatnie miesiące roku akademickiego 2006/2007 nastąpią dopiero po dostarczeniu przez studentów zaświadczenia z uczelni o zaliczeniu semestru/roku studiów. Termin dostarczania zaświadczeń upływa dn. 10.07.2007r. O konieczności dopełnienia ww. czynności studenci zostali poinformowani pisemnie.

UWAGA STUDENCI!!!

Na zaświadczeniu powinna znaleźć się informacja o wpisie na kolejny semestr
ze wskazaniem numeru semestru. Ewentualnie informacja o przewidywanym terminie egzaminu poprawkowego lub obrony pracy dyplomowej.

Sylwia Lewandowska