Ogłoszenia i informacje

Informacja dla studentów ubiegających się o stypendium z unijnego EFS oraz budżetu państwa

Starostwo Powiatowe Informuje iż z dniem 31 stycznia upływa termin dostarczania dokumentów poświadczających otrzymywanie lub nie otrzymywanie stypendium socjalnego  na uczelni wyższej, które to jest niezbędne do kompletu dokumentów stanowiących załącznik do wniosku o przyznanie stypendium z Europejskiego Funduszu Społecznego i z budżetu państwa. Wnioski osób, które nie dostarczą zaświadczenia w powyższym terminie nie będą traktowane priorytetowo, tzn. osoba która nie dostarczyła ww. zaświadczenia będzie traktowana jak pobierająca stypendium socjalne na uczelni. Jednocześnie informujemy, iż z początkiem lutego zostanie opublikowana lista stypendystów, którym zostało przyznane stypendium.