Ogłoszenia i informacje

Konkurs Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Warszawie

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie organizuje konkurs pt. „Gmina przyjazna dla mieszkańca wsi”, którego celem jest zlokalizowanie, popularyzowanie i promowanie najlepszych gmin na terenie województwa mazowieckiego oraz aktywizacja społeczności wiejskiej i potwierdzenie właściwego kierunku obranego przez gminę.

Konkurs przebiegać będzie na terenie województwa mazowieckiego, a realizowany jest w trzech etapach – powiatowym, oddziałowym i wojewódzkim.

Etap I – eliminacje na szczeblu powiatowym, wyłaniające najlepszą gminę, która będzie reprezentować powiat w oddziałowym etapie konkursu.

Etap II – wyłonienie jednego laureata na szczeblu oddziałowym wśród zwycięzców powiatowych, który będzie reprezentował oddział w kolejnym etapie.

Etap III – uczestnikami ostatniego etapu konkursu są zwycięskie gminy etapu oddziałowego.

Dla laureatów wszystkich etapów konkursu przewidziane są nagrody w postaci dyplomów, pucharów, prezentacji w miesięczniku „Wieś Mazowiecka” wydawanym przez MODR oraz na stronie internetowej MODR, a dla laureatów etapu wojewódzkiego nagrody rzeczowe.