Ogłoszenia i informacje

Zgłoszenia kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Żurominie.

W Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego z dnia 25.08.br zostało opublikowane Ogłoszenie Starosty Żuromińskiego z dnia 20 lipca 2007 roku w sprawie zgłaszania kandydatów do  Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Żurominie.
Organizacje pozarządowe, fundacje , jednostki samorządu terytorialnego w powiecie żuromińskim oraz Rada Powiatu Żuromińskiego mogą zgłaszać po jednym kandydacie do składu Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Żurominie , w związku z upływem kadencji dotychczasowej Rady, w terminie 21 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa .
Zgłoszenia należy składać na adres: Starosta Żuromiński, Pl. Piłsudskiego 4, 09-300 Żuromin.