Ogłoszenia i informacje

Konkurs "Sposób na sukces"

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłosiło konkurs „Sposób na sukces”. Jego celem jest  promocja przedsiębiorczości na obszarach wiejskich i aktywizacja gospodarcza mieszkańców wsi. W konkursie nagradzane są innowacyjne oraz ciekawe formy przedsiębiorczości, które efektywnie niwelują bezrobocie i przeciwdziałają marginalizacji społecznej. Mając na względzie wielofunkcyjny rozwój obszarów wiejskich i tworzenie pozarolniczych miejsc pracy w województwie mazowieckim należy wspierać inicjatywy, które dążą do stymulowania form przedsiębiorczości na terenach wiejskich Mazowsza.
Przedsięwzięcia do konkursu mogą być zgłaszane przez jednostki samorządu terytorialnego, obywateli i organizacje społeczno-gospodarcze. Inicjatywy gospodarcze muszą być wdrażane na obszarach wiejskich i w miastach do 20 tysięcy mieszkańców. Poniżej regulamin konkursu z kartą zgłoszenia.

Bliższych informacji udziela Pan Szymon Denis,  tel: (022) 59-79-339, fax: 59-79-335 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

karta zgłoszenia | Regulamin