Ogłoszenia i informacje

BEZPIECZNE WAKACJE 2006

Zbliżające się wakacje niosą za sobą obawy przed powtórzeniem się tragicznych wydarzeń z lat ubiegłych związanych z czarną serią wypadków drogowych. W okresie wakacyjnym zwiększa się znacznie turystyka autokarowa oraz wzmożony okres samochodowych indywidualnych wyjazdów rodzinnych w ruchu międzynarodowym i na terytorium Polski. Niesie to w sposób oczywisty realną możliwość zwiększonego zagrożonego życia i zdrowia naszych obywateli.
W związku z powyższym Starosta Żuromiński w porozumieniu z właścicielami stacji kontroli pojazdów pragnie wziąć czynny udział w akcji „Bezpieczne Wakacje 2006”. W ramach tej akcji przewiduje się masowe bezpłatne dodatkowe przeglądy techniczne pojazdów przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego w stacjach kontroli pojazdów działających na terenie powiatu żuromińskiego:

1.     SKP Nr WZU/001/P Żuromin, ul. Lidzbarska 50 – w dniu 19.06.2006r.

2.    SKP Nr WZU/002/P Żuromin, ul. Warszawska 18 – w dniu 20.06.2006r.

3.    SKP Nr WZU/004/P Bieżuń, ul. Zamoyskiego 40 – w dniu 21.06.2006r.

4.    SKP Nr WZU/005 Franciszkowo – w dniu 22.06.2006r.

do których zmotoryzowanych użytkowników pojazdów samochodowych serdecznie zapraszamy w godzinach od 8.00 do 16.00.

Starosta Żuromiński
(-) Janusz Welenc