Ogłoszenia i informacje

Konkurs Ekologiczny

W dniu 15 marca 2006 r. podjęciem uchwały przez Zarząd Powiatu Żuromińskiego rozpoczął się Konkurs Ekologiczny “Zanim zasypią nas śmieci”. Konkurs jest organizowany przy współudziale Nadleśnictwa Lidzbark i Nadleśnictwa Dwukoły oraz Dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych i Dyrekcji szkoły specjalnej. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i szkoły specjalnej, mających swoje siedziby na terenie powiatu żuromińskiego.

Celem w/w konkursu jest: popularyzacja i pogłębianie wiedzy z zakresu ekologii i ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem gospodarki odpadowej, rozbudzanie zainteresowań młodzieży ekologią i ochroną środowiska, kształtowanie postaw i zwiększenie świadomości ekologicznej młodzieży powiatu oraz inicjowanie działań praktycznych w celu poprawy stanu środowiska. Finał Konkursu Ekologicznego odbędzie się w dniu 09.06.2006 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie o godz. 10. Zwycięzcy Konkursu otrzymają nagrody zakupione przez Mazowiecki Urzęd Marszałkowski i Starostwo Powiatowe w Żurominie.

Regulamin Konkursu