Ogłoszenia i informacje

O G Ł O S Z E N I E - BEZPŁATNE KONTROLE POJAZDÓW

Zbliżający się pierwszy majowy weekend związany jest ze wzmożonym ruchem na drogach. Każdy myślący kierowca winien dokonać po zimowej eksploatacji dokładnego przeglądu swojego pojazdu, a w szczególności uzupełnienia materiałów eksploatacyjnych, prawidłowości działania układu hamulcowego, kierowniczego, amortyzatorów, oświetlenia i itp.

Wychodząc naprzeciw tym inicjatywom, a także oczekiwaniom samych użytkowników pojazdów, Starosta Żuromiński informuje, że będą bezpłatne kontrole pojazdów w n/w stacjach kontroli pojazdów:

w dniu 22.04.2006 - SKP Bieżuń, ul. Zamoyskiego 40

w dniu 25.04.2006 - SKP Żuromin, ul. Lidzbarska 27c

w dniu 27.04.2006 - SKP Żuromin, ul. Warszawska 18

W związku z powyższym zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych do naszych stacji kontroli pojazdów-pozostając w przekonaniu, że wpłynie to na zdecydowaną poprawę stanu bezpieczeństwa na naszych drogach.

Starosta Żuromiński
Janusz Welenc