Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Inwestycje powiatu

Nowy ciągnik dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej

Opublikowano .

W dniu 17.09.2014r. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej wzbogacił się o nowy ciągnik rolniczo-ogrodniczy FOTON TB404C (rok produkcji 2014), zakupiony za kwotę 58 000 zł (dofinansowanie z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w kwocie 42 500 zł, budżet Powiatu Żuromińskiego - 8 000 zł, dochody własne szkoły - 7 500 zł. Ciągnik posłuży jako pomoc dydaktyczna do praktycznej nauki zawodu technika architektury krajobrazu: prace ogrodnicze, wykonywanie projektów, pielęgnacja parków, prace dendrologiczne, nauka jazdy, itd.

DSCN2150DSCN2151DSCN2152

e-max.it: your social media marketing partner