Inwestycje powiatu

Zakończono przebudowę drogi powiatowej na odcinku Olszewo – Dębsk

W dniu 25 września 2014r. dokonano technicznego odbioru zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 4630W Olszewo – Dębsk – Nadratowo – Ługi na odcinku Olszewo – Dębsk”. Prace w terenie wykonywała Firma Przedsiębiorstwo Transportowo–Handlowe ,,WAPNOPOL” Nowakowski Adam, 06-450 Glinojeck, ul. Nadrzeczna 12 za cenę brutto w wysokości: 656 493,21 zł (słownie: sześćset pięćdziesiąt sześć tysięcy czterysta dziewięćdziesiąt trzy złote 21/100). Inwestycja ta uzyskała pomoc finansową Gminy i Miasta Żuromin w wysokości 380 000,00 zł. Pozostałe środki pochodziły z budżetu powiatu żuromińskiego.

Olszewo - Debsk 2014 1Olszewo - Debsk 2014 4Olszewo - Debsk 2014 5Olszewo - Debsk 2014 6