Inwestycje powiatu

Przebudowa dróg powiatowych w m. Sarnowo zakończona

W dniu 25 września 2014r. dokonano technicznego odbioru zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 4602W Przełęk – Niechłonin – Kuczbork w m. Sarnowo i Nowa Wieś i nr 4603W Sarnowo – Zalesie w m. Sarnowo”. Prace w terenie wykonywała Firma Przedsiębiorstwo Transportowo–Handlowe ,,WAPNOPOL” Nowakowski Adam, 06-450 Glinojeck, ul. Nadrzeczna 12 za cenę brutto w wysokości: 437 536,04 zł (słownie: czterysta trzydzieści siedem tysięcy pięćset trzydzieści sześć złotych 04/100). Inwestycja ta uzyskała pomoc finansową Gminy Kuczbork – Osada w wysokości 250 000,00 zł. Pozostałe środki pochodziły z budżetu powiatu żuromińskiego.

Sarnowo 2014 a 2Sarnowo 2014 a 3Sarnowo 2014 a 4Sarnowo 2014 a 7