Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Inwestycje powiatu

Podpisanie umowy na bankową obsługę budżetu powiatu żuromińskiego

Opublikowano .

Zarząd Powiatu Żuromińskiego w dniu 14.08.2014r. podpisał umowę  na wykonanie zadania pn.: "Bankowa obsługa budżetu powiatu żuromińskiego" z bankiem Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie, Oddział w Żurominie, 09-300 Żuromin, Plac Piłsudskiego 12. Umowa wchodzi w życie z dniem 22.08.2014 i została zawarta na okres 3 lat, tj. do dnia 22.08.2017r.
e-max.it: your social media marketing partner