Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Inwestycje powiatu

Spotkanie z wójtami i burmistrzami w Starostwie Powiatowym w Żurominie

Opublikowano .

W dniu 5 sierpnia 2014r. w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się spotkanie robocze z wójtami i burmistrzami zainicjowane przez Starostę Żuromińskiego w celu omówienia wspólnych zadań do realizacji w 2015 roku. Tematem spotkania było również przygotowanie wspólnego wniosku w partnerstwie z gminami powiatu: Gminą i Miastem Żuromin oraz Gminą Lubowidz. Zadanie obejmuje kompleksową przebudowę ul. Wiadrowskiej w Żurominie, budowę ścieżki pieszo-rowerowej Żuromin-Wiadrowo oraz budowę nowej nawierzchni na odcinku Wiadrowo-Osówka. Wniosek w sprawie tej inwestycji byłby złożony po ogłoszeniu naboru do Narodowego Planu Przebudowy Dróg Lokalnych na 2015r. Wartość inwestycji wynosi 3 100 000 zł.
e-max.it: your social media marketing partner