uromin 2022 styczeń

Inwestycje powiatu

Platforma dźwigowa przyschodowa w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żurominie

W dniu 30-31 października 2013r. w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej znajdującej się przy ulicy Olszewskiej 9/11 została zainstalowana platforma dźwigowa przyschodowa przystosowana do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich wewnątrz budynku poradni. Platforma wykonana z wysokiej jakości stali, podłoga gumowa antypoślizgowa. Składanie i rozkładanie platformy odbywa się manualnie. Dostawcą platformy jest firma ORTOPLUS Lifts Kaczmarczyk Hutnik Spółka Jawna z Częstochowy. Platforma porusza się po torze krzywoliniowym. Przeznaczona do transportu osób niepełnosprawnych, które poruszają się na wózkach inwalidzkich lub dla osób, które chodzą natomiast mają problemy z przemieszczeniem się po schodach.

IMG 9703IMG 9706IMG 9708IMG 9709IMG 9710IMG 9711IMG 9712IMG 9713