uromin 2022 styczeń

Inwestycje powiatu

Termomodernizacja wymiana stolarki okiennej i drzwiowej budynku warsztatów przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej

Zakończyły się prace, związane z inwestycją Zarządu Powiatu Żuromińskiego, w ramach zadania pn. „Przebudowa dachu, termomodernizacja wymiana stolarki okiennej i drzwiowej budynku warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej – Etap I Termomodernizacja, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej budynku warsztatów przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej”. Roboty wykonał Zakład Budowlany Michał Jamrozik, 13-230 Lidzbark, ul. Chmielna 16. Łączna wartość zrealizowanego zadania  brutto wynosi 249. 202,35 zł.  Zadanie zostało zrealizowane z udziałem pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w kwocie – 188.877,00 zł. Pozostałe środki finansowe pochodzą z dochodów własnych budżetu powiatu.

Obraz 278Obraz 279Obraz 281Obraz 282Obraz 283Obraz 286Obraz 287