uromin 2022 styczeń

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Inwestycje powiatu

Dobra wiadomość dla mieszkańców Gminy Siemiątkowo

Opublikowano .

Zarząd Powiatu Żuromińskiego pozyskał kwotę 806 tys. zł z rezerwy Ministra Transportu na przebudowę mostu w miejscowości Osowa wraz z budową drogi powiatowej Pólka Raciąż - Pijawnia - Jaworowo. Pozostała kwota została zabezpieczona w budżecie powiatu. Po wprowadzeniu środków na najbliższej sesji Rady Powiatu, będzie możliwe ogłoszenie przetargu i wyłonienie wykonawcy zadania.
e-max.it: your social media marketing partner