uromin 2022 styczeń

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Inwestycje powiatu

Powiat występuje o kolejne środki finansowe do Ministra Edukacji Narodowej

Opublikowano .

Zarząd Powiatu w dniu 29.04.2013 złozył dwa wnioski o pozyskanie dodatkowych 190 tys. zł z Ministerstwa Edukacji Narodowej na remont instalacji wewnętrznej centralnego ogrzewania w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie oraz na zakup i montaż platformy urzadzenia dźwigowego dla osób niepełnosprawnych w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żurominie.
e-max.it: your social media marketing partner