Inwestycje powiatu

Nowy samochód w PCKUiP w Żurominie

W dniu 7 czerwca 2006 r. w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Żurominie odbyło się uroczyste przekazanie kluczy do nowego samochodu FIAT PUNTO. Na uroczystość zostali zaproszeni: Przewodniczący Rady Powiatu Grzegorz Wesołowski oraz członkowie Zarządu i Rady Powiatu, Starosta Żuromiński Janusz Welenc, Wicestarosta Kazimierz Krzykowski.

Otwarcia uroczystości dokonał Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Żurominie Zygmunt Cecelski.

Natomiast Przewodniczący Rady Powiatu Grzegorz Wesołowski oraz Starosta  Janusz Welenc i Wicestarosta Kazimierz Krzykowski dokonali przekazania kluczy do nowego auta na ręce Dyrektora Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Żurominie.

Samochód FIAT PUNTO został zakupiony w całości ze środków budżetu powiatu. Pozwoli on na podwyższenie poziomu wyszkolenia młodzieży w zakresie nauki jazdy, gdyż FIAT PUNTO jest samochodem, na którym bezpośrednio przeprowadzane są egzaminy końcowe nadające uprawnienia kategorii B. Centrum dysponując właśnie takim modelem auta zwiększa szansę młodzieży przy zdawaniu egzaminu z praktycznej nauki jazdy.

Na zakończenie Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Żurominie Zygmunt Cecelski złożył podziękowania władzom powiatu za wsparcie finansowe na zakup nowego samochodu, który wzbogaci bazę dydaktyczną Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego.

PCKUiP Żuromin