uromin 2022 styczeń

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Inwestycje powiatu

Zakończono prace remontowe w Liceum Ogólnokształcącym w Bieżuniu

Opublikowano .

Podczas tegorocznych ferii w Liceum Ogólnokształcącym w Bieżuniu, odbywał się remont pomieszczeń przy sali gimnastycznej. Położono podłogi, wstawiono komplet nowych drzwi, wymieniono drzwi wejściowe do sali gimnastycznej, wyposażono szatnię. Przystosowano pomieszczenie z natryskami i WC gdzie zainstalowano prysznice, termę, sedes, umywalkę, wymieniono odpływy, położono płytki. Przygotowano wszystkie pomieszczenia do użytkowania. Środki finansowe na wykonanie w/w remontu pochodziły z budżetu powiatu i opiewały na kwotę 25.000zł.

dsc01376.jpgdsc01378.jpgdsc01385.jpgdsc01386.jpg

dsc01388.jpgdsc01389.jpgdsc01392.jpg

e-max.it: your social media marketing partner