Inwestycje powiatu

Budowę przyłącza wodociągowego i wewnętrznej instalacji ppoż. w budynku Starostwa Powiatowego w Żurominie

20.09.2018r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Żurominie Zarząd Powiatu Żuromińskiego w osobach: Starosta Żuromiński - Jerzy Rzymowski, Członek Zarządu – Bernard Jabłoński oraz Skarbnik Powiatu – Irena Brejna, podpisali umowę na „Budowę przyłącza wodociągowego i wewnętrznej instalacji p/poż. w budynku Starostwa Powiatowego w Żurominie” z firmą F.H.U.P. „ASMET” Sławomir Dudek, 09-317 Lutocin, ul. Kościuszki 8.