uromin 2022 styczeń

Mapa Powiatu Żuromińskiego

W menu w dziale 'O powiecie' dodany został odnośnik pn 'Mapa Powiatu' prowadzący do wycinka mapy Polski prezentującego obszar powiatu żuromińskiego. Mapa została przygotowana na bazie usługi Google Maps oferowanej nieodpłatnie przez amerykańską firmę Google. Mapa umożliwia różnorodny podgląd obszaru powiatu żuromińskiego wliczając w to widok ukształtowania terenu, widok układu dróg oraz widok zdjęć satelitarnych obszaru. Ponadto mapa może być skalowana (powiększanie, zmniejszanie), co ma za zadanie ułatwić zapoznanie sie z umiejscowieniem obszaru powiatu na tle województwa, Polski, Europy i całego globu ziemskiego.

Bezpośredni link do mapy