Nowa odsłona strony

Strona Powiatu Żuromińskiego otrzymała nowy wygląd. Skupia się on w głównej mierze na treści. Nie przyciąga zbytnio uwagi kolorystyką ani wyglądam, co pozwala odwiedzającym skupić się na treści, jaka zawarta jest na stronie, a nie na formie w jakiej treść jest prezentowana. Wygląd strony utrzymany jest w panującym ostatnio w Internecie trendzie tzw. Web 2.0. Strona główna została umiarkowanie "odchudzona" dzięki czemu jej ładowanie jest trochę szybsze. W najbliższym czasie strona zostanie uzupełniona o nowe treści, których brak było dotychczas.

Zapraszamy do śledzenia nowości i zmian w dziale pod linkiem "Zmiany na stronie" w menu u góry strony .