zaproszenie basen tekst

Szanowni Państwo,

Powiat Żuromiński ma Pierwszą w Powiecie krytą pływalnię przy Liceum Ogólnokształcącym w Żurominie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu żuromińskiego na Dni Otwarte Pływalni, które odbędą się od 4 do 10 listopada.

Bezpłatne bilety wstępu będą do odbioru od poniedziałku 28 października br. w Starostwie Powiatowym

w Żurominie w pokoju nr 35 w godzinach 8-15. Ilość biletów nieograniczona.

Otrzymanie biletu jest równoznaczne z zapoznaniem się z Regulaminem korzystania z pływalni

pdfRegulamin korzystania z pływalni.pdf1.23 MB

Ostrzeżenie przed wystąpieniem ekstremalnych opadów deszczu

W związku z nadciągającym nad Polskę frontem atmosferycznym powodującym wzrost ryzyka wystąpienia ekstremalnych zjawisk atmosferycznych w postaci burz, silnych opadów deszczu i lokalnych podtopień, bardzo proszę  zwracać uwagę i nie lekceważyć alertów Rządowego Centrum Bezpieczeństwa wysyłanych do mieszkańców zagrożonych terenów.
Pomimo tego, że obecnie na Mazowszu nie są przewidywane intensywne deszcze i ekstremalne warunki pogodowe, nie są wykluczone lokalne podtopienia. Rekomendujemy zabezpieczenie swojego majątku przed ewentualnym zniszczeniem.