Logotypy__CPPC_3


 

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Dane o jakości powietrza w powiecie żuromińskim

AKTUALNOŚCI

Konkurs ekologiczny przeznaczony dla uczniów z terenu powiatu żuromińskiego „Mniej odpadów – czyste środowisko”

Opublikowano .

Starostwo Powiatowe w Żurominie zaprasza do udziału   w Konkursie ekologicznym   przeznaczonym dla uczniów z terenu powiatu żuromińskiego „Mniej odpadów – czyste środowisko”   – dla uczniów szkół podstawowych, średnich i szkoły specjalnej kategoriach : - Szkoły podstawowe I grupa klasy od I do III - uczniowie mają za zadanie wykonanie plakatu w formacie A4 w dowolnej technice, promującego ograniczanie produkcji odpadów w domu lub w szkole.
 - Szkoły podstawowe II grupa klasy od IV do VIII - uczniowie mają za zadanie zaprojektowanie i wykonanie z odpadów torby na zakupy.
 - Szkoły średnie - uczniowie mają za zadanie zaprojektowanie i wykonanie gazetki w formie prezentacji multimedialnej popularyzującej temat poszanowania żywności.
 - Szkoła specjalna - uczniowie mają za zadanie wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice z wykorzystaniem odpadów.

Konkursowe prace należy przekazać do Starostwa Powiatowego w Żurominie za pośrednictwem szkoły do 27 października 2023 r. Planowane rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 17 listopada 2023 r. Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni kartami podarunkowymi ufundowanymi przez Powiat Żuromiński.

 

pdfRegulamin Konkursu ekologicznego „Mniej odpadów – czyste środowisko”.pdf2.47 MB

e-max.it: your social media marketing partner